5 ایده بهترین کسب و کارهای کوچک در دوران کرونا

بهترین کسب و کارهای کوچک | معرفی ایده برای کسب و کار جدید و پرسود در دوران کرونا

با توجه به انجام واکسیناسیون در مقیاس گسترده، همه‌گیری کرونا در جهان ممکن است به‌زودی رو به پایان باشد.

مشاغل کوچک کم‌کم برای بازگشت به روال عادی خود قبل از شیوع ویروس کرونا و بهترین کسب و کارهای کوچک در این دوران، آماده رسیدگی به تقاضای بیشتر توسط مشتریان می‌شوند.

اما اگر بخواهید کسب و کاری راه‌اندازی کنید که جزو بهترین کسب و کارهای کوچک در دوران کرونا یا حتی بعد از این دوران باشد، چه کسب‌وکاری بهتر است؟

در واقع، این ممکن است یکی از بهترین زمان‌ها برای شروع کار باشد. محدودیت‌ها برداشته می‌شوند، شرکت‌ها در حال تصمیم‌گیری هستند که چه تغییراتی باید در عملکرد کسب‌وکار خود ایجاد کنند.

بر این اساس، سوالی که پیش می‌آید این است که، چه کسب و کارهایی برای شروع کار در حال حاضر بیشتر منطقی هستند؟ کدام یک بیشترین پتانسیل را دارد؟

بعد از تحقیق بسیار، ما به این نتیجه رسیدیم که راه‌اندازی این 5 کسب‌وکار بهترین انتخاب شما برای شروع می‌تواند باشد.

شرکت نظافت تجاری و مسکونی

بهترین کسب و کارهای کوچک

با اینکه ایده جدیدی نیست و موانعی چون ورود به بازار سنتی دارد، اما این مشاغل با ارائه خدمات اضافی می‌تواند بسیاری از نیازها را هنگام و بعد از کرونا برطرف کند.

این سرویس می‌تواند به‌صورت تجاری یا مسکونی باشد، می‌تواند طبق دستورالعمل‌های ارائه شده توسط CDC یا سایر سازمان‌های بهداشت عمومی مطابقت داشته باشد.

این امر به‌ویژه برای مستأجران تجاری یا صاحبان املاک که به دنبال راه حلی برای تمیزکردن عمیق فضاهای خود و آماده‌کردن آن‌ها برای ورود کارمندان و مشتریان جدید هستند، می‌تواند بسیار مفید باشد.

ارائه راه حلی مطابق با استانداردهای صنعت بهداشت که باعث می‌شود مطب‌ها و فضاهای کاری با سرعت بیشتر و با اطمینان بیشتری کار کنند، می‌تواند شما را از رقیبان متمایز کند.

خدمات آموزش از راه دور یا تدریس خصوصی

مدتی است که کلاس‌های مدارس و دانشگاه‌ها به‌صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شوند.

به همین دلیل، مدارس و مؤسسات آموزش عالی نیاز به خدماتی دارند که به دانش‌آموزان، مربیان و مدیران کمک می‌کند دنیای جدید یادگیری را درک کنند.

دراین راستا شرکت‌های مختلفی که این خدمات را ارائه می‌دهند همه جزو بهترین کسب و کارهای کوچک در دوران کرونا شده‌اند.

یک سرویس تدریس خصوصی غیرحضوری راه‌اندازی کنید و با دانش‌آموزان یک به یک یا به‌صورت گروهی در یک مکان اجاره‌ای ملاقات کنید. برای خانواده‌هایی که نگران عفونت گسترده هستند، این روش تدریس بسیار مناسب است.

مدیریت فروشگاه اینترنتی و پرداخت‌ها

در شرایط پاندمی ویروس کرونا، فروشگاه‌های اینترنتی به لازمه زندگی ما تبدیل شده‌اند.

فروشگاه‌های اینترنتی تا قبل از شیوع ویروس کرونا رشد قابل‌توجهی داشتند، اما این ویروس باعث افزایش رشد آن‌ها و مجبور کردن کسب و کارهایی که از آن‌ها استفاده نمی‌کردند نیز شد.

خود را با آمازون یا شرکت‌های بسیار بزرگ مقایسه نکنید، به دنبال محصول یا دسته محصول خاصی بگردید که به میزان کافی دسترسی به آن وجود ندارد و فروشگاه اینترنتی راه بیندازید.

می توانید برای جستجو این نوع فروشگاه ها از بانک اطلاعات شهری هزارتو کمک بگیرید.

 

خدمات ارسال بسیار Local

 شرکت‌های پخش و Logistic قهرمان این پاندمی و قطعاً از بهترین کسب و کارهای کوچک در این دوران بوده‌اند.

می توانید در بانک اطلاعات شهری هزارتو این موضوع  رانیز در سطح  محلی تحقیق کنید؛

به دنبال کسب و کارهای محلی باشید که با تغییرات ایجاد شده نیاز به خدمات ارسال دارند و شرکت‌های مربوطه امکان خدمات‌رسانی با کیفیت مطلوب را به آن‌ها ندارند.

هدف در این نوع کسب و کار بازدهی بالاتر و هزینه پایین‌تر نسبت به شرکت‌های خدمات‌رسانی دیگر در آن ناحیه هستند.

با محدودکردن خدمات خود به یک ناحیه مشخص می‌توانید تا هزینه‌های خود را کاهش دهید و راجع به مشتریان خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خدمات بهداشت و درمان در خانه

بهترین کسب و کارهای کوچک

بسیاری از کسب و کارهای بهداشت و درمان در ابعاد کوچک توسط covid-19 از بین رفتند که دلیل آن عدم فعالیت این کسب و کارها و در برخی از مواقع عدم مراجعه بیماران نیازمند خدمات بهداشتی و درمانی بود.

اما با برگشت اقتصاد به وضعیت قبلی خود نیاز شدیدی به کسب و کارهای ارائه‌دهنده خدمات بهداشت و درمان در محل خواهد بود و خدماتی مانند Telemedicine بیش از پیش موردنیاز خواهند بود.

همچنین در این زمینه نیز بهتر است تا به‌صورت محلی عمل کنید، به عنوان مثال کسب و کار شما می‌تواند ارائه تجهیزات پزشکی یا آزمایشگاهی به مجموعه‌های پزشکی و درمانی نزدیک شما باشد.

خدمات پزشکی و درمانی در محل نیز ایده دیگری است که می‌‌‌تواند به یک کسب و کار موفق بدل شود.

هرچقدر این خدمات تخصصی‌تر شوند مراجعین شما نیز نیاز بیشتری به شما پیدا می‌کنند و خدمات شما درخواست بیشتری پیدا خواهد کرد.

در کل

برترین کسب و کارهایی که می‌توانید در شرایط کرونا به وجود آورید کسب و کارهایی هستند که در ابعاد کوچک و محلی رقیبی ندارند، چه کسب و کار آنلاین بخواهید راه‌اندازی کنید و چه آفلاین.

تحقیقات خود را به‌صورت کامل انجام دهید تا فرصت‌هایی که از آن‌ها استفاده نشده را در موقعیت نزدیک خود پیدا کنید.

بانک اطلاعات شهری هزارتو بهترین راه کمک برای شماست.

زمانی که برای ایجاد یک کسب و کار جدید برنامه‌ریزی می‌کنید بهتر است تا به هزینه‌های جانبی و بودجه خود برای شروع کسب و کار نیز توجه کنید.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید